טרוניק - חנות סלולר ומעבדת תיקונים בישפרו סנטר מודיעין

SAMSUNG | APPLE | XIAOMI | OnePlus | Pixel


סל קניות
0item(s)

אין מוצרים בעגלת הקניות.

תקנון האתר – טרוניק

תקנון האתר

 
הגלישה והשימוש באתר www.tronic.co.il כפופים לתקנון.
שימוש באתר ובמידע הקיים בו מהווה הסכמה לתנאי השימוש ולתקנון , במידה של חוסר הבהרה או דיוק בפרטים מצד המשתמש אנו ממליצים לקרוא שוב בעיון או ליצור קשר
עם שירות הלקוחות באחת מדרכי יצירת הקשר בדף הצור קשר.
במידה ואינך מסכים לתקנון ולתנאי השימוש באתר הינך נדרש להפסיק את שימושך באתר או ליצור קשר עם שירות הלקוחות להסדרת הנושא.
 
כללי
א.טרוניק - כינוי העסק כפי שמוכר ברשויות המס כעוסק מורשה. מספר תיק 558333704.
ג. טרוניק רשאית בכל עת לשנות את תוכנו של מסמך זה ושינוי זה מחייב באופן אוטומטי את המשתמש.
ד. השימוש  באתר וכן השימוש במידע הניתן ע"י המשתמש באופן מודע ולא מודע יתבצע בהתאם להוראות כל דין והתאם למדיניות הפרטיות של האתר.
ה.הפניה באתר הינה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד וכל מקום העושה שימוש בלשון זכר מתכוון גם לנקבה גם אם באין מצויין (וכן להפך)
ו.מסמך זה מסודר לשם נוחות  קריאת המשתמש ולא יכול לשמש כפרשנות או דירוג חשיבות .
ז.גולש/רוכש/עושה שימוש בתוכן הקיים הינו משתמש.
החברה הינה מתייחסת לחברת טרוניק.
ח. החברה או מיופה כוח על ידה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה באם קיים הפסד הכנסה או מניעת רווח הנובעת מכל סיבה שהיא.
ט.החברה לא תישא באחריות לפעילות כלשהי של כל ספק שירותים או סחורות שאינו בשליטתה המלאה.

רכישה
א. הרוכש באתר כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות , במידה והינך קטיין או שאינך רשאי יהווה השימוש באתר כאישור האפוטרופוס בדיעבד.
ב.המשתמש באתר הינו בעל תא דוא"ל אלקטרוני ומס' טלפון נייח /נייד זמין וכתובת  זמינה בארץ ישראל למשלוח דואר וחבילות המאפשר לחברת טרוניק ליצור קשר.
ג.העברת פרטי יצירת הקשר הינה על אחריות המשתמשׁ וחובתו הינה לוודא כי הפרטים העוברו במלואם ובאופן מדוייק, חשוב לציין כי הגשת פרטים כוזבים הינה מהווה עבירה על החוק וכל העושה זאת צפוי לצעדים פליליים ואזרחים.
ד.תמונות המוצרים באתר הינם להמחשה בלבד, והנתונים הינם מובאים מתנאי מהיבואן או מהיצרן עצמו (לרבות נתונים המסופקים ע"י החברה), ואין לבצע בהם כל שימוש חוזר ללא הסכמת החברה באופן מפורש בכתב.
ה. ספירת מניין ספירת הימים למועד האספקה הינה מיום קבלת אישור העסקה מחברת האשראי או הסדרת התשלום, במידה של בעיות/עיכובים/חוסר אישור מחברת האשראי על המשתמש ליצור קשר עם החברה במידה והמשתמש אינו יצר קשר עם החברה ( באחריות המשתמש) החברה רשאית לבטל עסקה זו.
ו. הגדרת ימי עסקים - ימי א' עד ה' , מהשעה 08:00 ועד 19:00. חגי ישראל , מועדים וימי חול המועד אינם נחשבים כימי עסקים.
ז.ביטול עסקה – המשתמש רשאי לבטל עסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981.לאחר הסדר החזר הגבייה במידה שקויימה לא תהיה למשתמש או לרוכש כל טענה/דרישה כלפי החברה בגין ביטול העסקה (אנא עיינו בהרחבה בדף מדיניות ההחזרים בתחתית העמוד)
ח.החזרת מוצר מדף – ניתן להחזיר מוצר מדף עד 14 יום מיום הרכישה ולקבל החזר מלא במידה שהמוצר הוחזר באריזתו המקורית ולא נפגע או נפגם במשלוח וכן לא נעשה כל שימוש במוצר ע"י המשתמש.
ט.בחירת המוצר הינה על אחריות הלקוח, נציגי השירות והמכירות מספקים ייעוץ והכוונה ברכישת המוצר אך באחריות הלקוח לוודא כי המוצר מתאים עבורו, החברה שומרת לעצמה את הזכות לא לקבל את המוצר חזרה במידה והמוצר אינו עולה על דרישות הלקוח בכפוף לסעיף 2.ז
 
אספקת המוצרים
א.החברה תדאג לאספקת המוצר במועד הכתוב בדף המכירה ולכתובת המסופקת אלא אם סוכם אחרת עם נציג השירות.ב.החברה לא תהיה אחראית לאיחור או לאי אספקת המוצרים במידה שאחד מן הגורמים הבאים יתרחש:
ג.כל סיבה אשר אינה בשליטת החברה.
ד.כוח עליון אשר שאינו בשליטת החברה (מלחמה, מצבי חירום, נזקי טבע, וכדו'.).
ה.שביתה אצל ספקים של סחורות או שירותים הדרושים לאספקת המוצר.
ו.אספקת המוצרים מתייחסת לימי עסקים בלבד.
ז.במקרה שהמוצר אזל מן המלאי והמוצר אינו סופק אין המשתמש (הרוכש/הלקוח ) יחוייב, אם חויב כספו יושב לו וההזמנה תבוטל.
ח. בהזמנה שהתקבלה ועבורה שולמה תוספת משלוח מהיר ומכל סיבה שהיא ההזמנה לא סופקה המהירות המבוקשת , החברה אינה תגבה מן הלקוח עבור השילוח המהיר.
 
שימוש במוצר
למען הסרת כל ספק או כל אי ודאות : השימוש במוצרים הינם על האחריות הלקוח בלבד.
באם נפגע באופן פיזי בעת השימוש במוצר או באם נגרם נזק למכשירים/מוצרים  אחרים  תוך כדי השימוש במוצר ,
החברה אינה לוקחת כל אחריות על מכשירים אחרים ( שאינם נקנו ממנה ) גם באם קיבלו מוצר פגום אשר גרם לנזק למכשירים בכל דרך שהיא.
 
קניין רוחני
א. האתר וכן המידע המופיע בו (איורים, תמונות, צילומים, קטעי וידאו, טקסט וכדו') מוגנים עפ"י זכויות יוצרים במדינת ישראל , אין לעשות בו כל שימוש (באופן ישיר או עקיף) ללא הסכמה מפורשת וכתובה מהחברה.
6.מקום שיפוט וברירת דין :
א. על מסמך זה תקף אך ורק חוקי מדינת ישראל, מקום השיפוט יקבע בתיאום עם המשתמש באתר (באם לא מקום השיפוט הינו אזור ת"א-יפו.)
 
פרטיות
א.החברה שומרת את פרטיך האישיים (מלבד פרטי החיוב באם כרטיס אשראי או כל חיוב אחר) ע"מ שתוכל לטפל ברכישתך באופן המקצועי והאדיב ככל האפשר, פרטים אלו הכרחיים לטיפול בהזמנך (לדו' הכתובת למשלוח) תוכל לקרוא בהרחבה : מדיניות הפרטיות
ב. החברה הינה רשאית לשלוח תוכן פרסומי  ע"י דוא"ל אלקטרוני או דואר בכתב או באופן טלפוני ע"י שימוש בפרטים שמסרת. החברה תאפשר למשתמש לבטל אפשרות זאת ע"י פניה לשירות הלקוחות.
ג.במידה והחברה תעביר את פרטיך לגורם נוסף אלא לצורך ניתוח מידע סטטיסטי. באם החליטה החברה לעשות, הנתונים לא יתייחסו אליך אישית ולא יזהו אותך.ככלל מדיניות החברה הינה להגן על פרטיות המשתמשים ואין היא מעבירה פרטים לגורמים נוספים ממניעים לא ראויים.
ד. למרות האמור לעיל, החברה תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לגורם נוסף במקרים בהם המשתמש ביצע מעשה העלול לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המשתמש עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליכים משפטיים.
 
אחריות ושירות - לא כולל מכשירי סלולר , רמקולים , אוזניות , טאבלטים ושעונים חכמים (ראה המשך)
במידה וקיבלתם מוצר פגום ניתן להחזיר את המוצר ולקבל מוצר חדש כשהתשלום על המשלוח יהיה על חשבון החברהמוצר פגום יוחזר עד 14 יום מתאריך הרכישה.
מוצרים פגומים יוחלפו במוצרים דומים. באם אין במלאי החנות מוצר זהה, יושב לך כל כספך. להסרת ספק, במקרה שרכשת מוצרים פגומים זכותך היחידה היא להחליפם או לקבל את כספך בחזרה.
הדין החל על ההזמנות באתר הוא הדין הישראלי בלבד.סמכות השיפוט הייחודית לכל דבר ועניין נתונה לבית המשפט במחוז תל אביב.
במידה והחברה אינה היבואנית האחריות הינה בהתאם לתקנון היבואנית ובהתאם לשיקול החברה.
במידה והחברה היא היבואנית החברה החלטת החברה בנוגע למכירה ולמימוש האחריות הינה הקובעת.
החברה אינה אחראית למתן ייעוץ ותמיכה למוצרי האתר – הרכישה הינה באחריות הלקוח, נציגי השירות יספקו יעוץ והכוונה ללא התחייבות ואחריות כלשהיא.
 
המשך אחריות
טרוניק מתחייבת להעניק אחריות למוצרים במשך תקופת האחריות המצויינת באתר לגבי כל מוצר ומוצר לאחר רכישתו. לא תינתן אחריות למוצרים שנפגעו כתוצאה מתאונה, נפילה, שבירה, שימוש שהינו רשלני, מוטעה או נוגד את הוראות השימוש של המוצר. במקרה של ויכוח בנושא שירות ואחריות לאחר קבלת המוצר מסכימים הצדדים מראש כי בכל מקרה של ויכוח או תביעה כספית, סכום התביעה כלפי טרוניק לא יוכל לעלות מעבר לסכום מוצר מקביל ותקין על פי ערכו ביום התביעה.
תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר ומעודכנת בכל דף מוצר. במידה ולא קיים איזכור לתקופת אחריות - אין אחריות על אותו מוצר.

אחריות - מכשירי סלולר , טאבלטים , שעונים חכמים
טרוניק הינה משווקת ומייבאת מוצרים מסוימים.
טרוניק איננה יבואנית של מכשירי סלולר , טאבלטים, שעונים חכמים , אוזניות ורמקולים JBL .
ועל כן , בכל מקרה של צורך במימוש אחריות , טרוניק תדאג להפנות לנותן השירות.
האחריות המינימלית הינה למשך שנה ואיננה כוללת:

א. פתיחת המכשיר באופן עצמי
ב. נפילת המכשיר ושבירה,עיקום או  עיוות חלקים חיצוניים או פנימיים.
ג. שימוש לא סביר בתוכנת המכשיר , התקנה של תוכנות לא מתאימות על פי היצרן
ד. הרטבת המכשיר בנוזלים.
ה. עבודה בסביבה מאובקת בצורה קיצונית.
 
יצירת קשר
א.שירות הלקוחות בטלפון : 072-2826575
ב.דוא"ל - Service@tronic.co.il– יש לציין בכותרת ההודעה את נושא הפניה באופן מתומצת.
ד.כתובת החנות : ישפרו סנטר מודיעין , המלאכות 17
11.תקנון זה עודכן בתאריך 14.5.18. וניתן לשינוי בכל עת ועפ"י שיקול דעתה של החברה. נוסח התקנון המופיע בדף זה הינו הקובע.
ט.ל.ח
 
 
קנייה מהנה, נשמח לעמוד לרשותכם!
טרוניק